Accommodation Banská Bystrica

Ubytovanie Banská Bystrica – predstavuje fascinujúci zážitok v srdci stredného Slovenska. Nachádzate sa v jednom z najživších a najkrajších regiónov krajiny. Mesto Banská Bystrica ponúka nielen bohatú históriu, ale aj široké spektrum aktivít a zaujímavostí pre návštevníkov všetkých vekových kategórií.

Ubytovanie Banská Bystrica

Apartmán “U Doktora” v Banskej Bystrici je ideálnym miestom pre tých, ktorí hľadajú útulné, no cenovo dostupné ubytovanie s vynikajúcim vybavením a pokojnou atmosférou.

Jeho poloha v tichej lokalite poskytuje ideálne prostredie na relaxáciu a oddych po celodenných výletoch a objavovaní krás tejto oblasti.

Naše ubytovanie v Banskej Bystrici spĺňa požiadavky na vaše pohodlie. Apartmán je dobre vybavený a pripravený na ubytovanie jednej až štyroch osôb.

Útulné izby sú doplnené moderným nábytkom a zariadeniami, aby ste sa cítili ako doma. Vlastné parkovacie miesto priamo pri apartmáne je ďalším benefitom, ktorý zabezpečuje pohodlnosť a bezstarostné parkovanie pre našich hostí.

Oddychujte v Banskej Bystrici

Okrem komfortného ubytovania ponúkame aj možnosť využitia fínskej sauny, ktorá je ideálnym spôsobom na regeneráciu po dni plnom objavovania krás Banskej Bystrice. Za príplatok vám obohatíme vašu skúsenosť.

Ubytovanie Banská Bystrica v Apartmáne “U Doktora” je tiež ideálnym východiskom pre objavovanie okolia. Mesto Banská Bystrica ponúka množstvo historických pamiatok, múzeí, reštaurácií s tradičnou slovenskou kuchyňou a prírodných rezervácií, ktoré sú len krátku prechádzku či krátku jazdu autom.

Výhodou nášho ubytovania je tiež jeho prístupnosť k turistickým atrakciám v okolí, vrátane Národného parku Nízke Tatry, ktorý je len krátkou vzdialenosťou autom od našich dverí.

Ak hľadáte tiché a pohodlné miesto na pobyt v Banskej Bystrici, Apartmán “U Doktora” je tu pre vás. S ústretovým personálom a skvelým zázemím sme tu, aby sme vašu dovolenku či pracovný výlet urobili nezabudnuteľným zážitkom.

Ubytovanie Banská Bystrica v Apartmáne “U Doktora” je skutočne skvelou voľbou pre každého, kto hľadá kombináciu komfortu, kvality a dostupnosti za prijateľnú cenu.

Ubytovanie Banská Bystrica Apartmán U Doktora 1
Ubytovanie Banská Bystrica Apartmán U Doktora

 

Apartmán u Doktora - Banská Bystrica

  Lacné ubytovanie Banská Bystrica

  Apartmán u Doktora na Google
Scroll Up