Lacné ubytovanie Banská Bystrica – cenník

Lacné ubytovanie Banská Bystrica

Apartmán u Doktora

Lacné ubytovanie Bnaská Bystrica Apartmán "U doktora"
Lacné ubytovanie Bnaská Bystrica Apartmán „U doktora“

Vitajte v útulnom apartmáne „U Doktora“ v Banskej Bystrici! Ponúkame Vám tiché a pohodlné ubytovanie s nadštandardným vybavením, pričom máte k dispozícii vlastné parkovanie priamo pri ubytovaní.

V našom apartmáne „U Doktora“ je veľmi obľúbené pre svoju pokojnú atmosféru a výbornú občiansku vybavenosť, a to všetko za skvelú cenu.

Cenník – lacné ubytovanie Banská Bystrica Apartmán „U Doktora“

  • 1 osoba: 40€/noc
  • 2 osoby: 75€/noc
  • 3 osoby: 90€/noc
  • 4 osoby: 120€/noc

V období sviatkov ako Veľká Noc, Vianoce a Silvester sa cena zvyšuje o 20 percent. Ak máte záujem, môžete využiť aj našu fínsku saunu za príplatok 13€/osoba/2 hodiny.

Check-in je možný od 14:00 hodiny a check-out do 10:30 hodiny, aby ste si mohli vychutnať čo najviac času vo vašom dočasnom domove.

Tešíme sa na Vašu návštevu a prajeme Vám príjemný pobyt v Banskej Bystrici v apartmáne „U Doktora“!

Ubytovanie  Banská Bystrica v apartmáne „U Doktora“ – Banská Bystrica. Ticho, nadštandardné vybavenie apartmánu, vlastné parkovanie pri bývaní.

Ubytovanie Banská Bystrica v apartmáne „U Doktora“ s nízkou cenou, je veľmi obľúbenou a tichou destináciou, s výbornou občianskou vybavenosťou, za dobrú cenu.

Ak hľadáte tiché a pohodlné miesto na pobyt v Banskej Bystrici, Apartmán „U Doktora“ je tu pre vás. S ústretovým personálom a skvelým zázemím sme tu, aby sme vašu dovolenku či pracovný výlet urobili nezabudnuteľným zážitkom.

Apartmán u Doktora na Google

Scroll Up